فلسفه

وقتی ظرف می شویی ، دعا کن .. شکر کن، به خاطر این که ظرف هایی داری که بشویی یعنی غذایی در کار بوده، یعنی کسی را سیر کردی، یعنی با محبت ، با عشق از یکی دو نفر مراقبت کردی برایشان آشپزی کردی ، میز چیده ای

تصور کن چند میلیون نفر در این لحظه، ظرفی برای شستن ندارند، یا کسی را ندارند که برایش میز بچینند !!

“پائولو کوئلیو “

اهداف

غذا خوردن یکی از بهترین و پرطرفدارترین تفریحات توی دنیاست که در کنار بقیه تفریحات در تمام دنیا بوده و شما هیچ مکان تفریحی رو پیدا نمیکنید که در کنارش رستوران یا کافه ای نباشه.

حتی اگه جنبه تفریحی و لذت چشیدن غذا نباشه بازم نیاز بدن، مارو به سمت تهیه و طبخ و صرف خوراکیها میکشونه. پس ما همیشه بدنبال سلامت و کیفیت و لذت غذاها هستیم.

آموزش آشپزی - خانم سرآشپز - mschef
آموزش آشپزی - خانم سرآشپز - mschef

درباره خانم سرآشپز

ما ایرانی ها غذا های سنتی و خاصی داریم که محاله کسی مزه شون رو امتحان کنه و عاشقشون نشه. چه کسی از قرمه سبزی و قیمه و کباب بدش میاد؟

مردم خوش ذوق ما در کنار صدها نوع غذای ایرانی بعضی از غذاهای کشورهای دیگه رو بعنوان تنوع مصرف میکنن که از پیتزا و پاستا و فست فودها مبشه از اونها نام برد.

هنرمندای آشپز ما چه تو خونه ها و چه تو رستوران ها با ترکیب این غذا های سنتی و انواع دستور پخت های‌ مربوط به غذا های بین المللی خوراکی هایی رو درست میکنند که گاهی خیلی تلاش میخواد که انگشتامونو باهاش نخوریم.

ما میخواهیم در این سایت شمارو با دنیایی از غذاهای متنوع و خوشمزه آشنا کنیم که هیچگاه احساس یکنواختی نکنید و همیشه لذت خوردن رو در کنار کار و زندگی و در سفرها تجربه کنید.